Оsuszarka DR
22 stycznia 2021
Myjka bębnowa MDE 2008
22 stycznia 2021

Polerka VS

Polerka bębnowa VS to wydajne urządzenie przeznaczone do polerowania warzyw okopowych.

Maszyna jest przeznaczona do pracy w liniach technologicznych, w których odbiera wstępnie opłukany produkt z myjki. Czyszczenie warzyw odbywa się wewnątrz bębna zbudowanego z wałów szczotkowych, które obracając się w przeciwną stronę niż bęben, zapewniają optymalny efekt czyszczenia. Każdy z wałów jest zbudowany ze szczotek segmentowych o dwóch grubościach włosia. W zależności o modelu maszyny długość wałów szczotkowych wynosi 2 m lub 3 m. Hydrauliczna regulacja kąta pracy maszyny oraz niezależna regulacja prędkości obrotu szczotek i prędkości obrotu bębna umożliwiają ustawienie maszyny w sposób odpowiedni dla każdego rodzaju warzyw, niezależnie od ich stopnia zabrudzenia. Wewnątrz bębna znajdują się dysze natryskowe dla dwóch niezależnych obwodów wody: czystej wody z sieci oraz do wody brudnej, np. wody pompowanej w obiegu zamkniętym z wanny maszyny. Stopień otwarcia przesłony wylotu towaru z bębna jest regulowany za pomocą korby.

Standardowo konstrukcja maszyny jest wykonana ze stali czarnej malowanej metodą proszkową.

Polerka serii VS została zaprojektowana z myślą o długotrwałej i intensywnej eksploatacji. W standardzie jest wyposażona w szczelny i bezobsługowy system łożyskowania wałów szczotkowych, a przemyślana konstrukcja ułatwi w przyszłości wyjmowanie wałów szczotkowych w celach serwisowych.

DANE TECHNICZNE
  VS 1220 VS 1420 VS 1430
Liczba szczotek 12 14 14
Długość robocza 2000 mm 2000 mm 3000 mm
Zasilanie elektryczne 400 V 400 V 400 V
Pobór mocy 12 kW 14 kW 18 kW
This page uses cookies to provide services at the highest level. If you continue to use our website, we will assume that you agree to the use of such cookies.
Privacy Policy