Obcinarka szczypioru OS
1 lipca 2022
Jeżyki czyszczące JC
1 lipca 2022

Separator SRZ

Separator ziemi SRZ to urządzenie pozwalające na wstępne oczyszczenie warzyw z grudek ziemi, łęcin, innych drobnych zanieczyszczeń jak i na odsortowanie produktu niehandlowego.

Separator jest wyposażony w spiralne, wykonane z poliuretanu wałki o szerokości 1200 mm. Regulowany rozstaw pomiędzy wałkami w zakresie od 5 mm do 55 mm pozwala na szerokie zastosowanie urządzenia – zarówno w celu oczyszczenia warzyw z drobnych zanieczyszczeń polowych jak i w celu odsortowania produktu niehandlowego poniżej określonego kalibru. Regulacja odstępu jest bezstopniowa i odbywa się przy mocy wygodnej korby. Prędkość obrotowa wałków jest regulowana za pomocą falownika.

Również kąt nachylenia płaszczyzny roboczej separatora jest regulowany, dzięki czemu można go swobodnie wkomponować w linię technologiczną, a także wpłynąć na intensywność pracy urządzenia.

Standardowo konstrukcja maszyny jest wykonana ze stali czarnej malowanej metodą proszkową.


DANE TECHNICZNE
SRZ 08-120
Liczba wałków separujących 8 szt.
Szerokość robocza 1200 mm
Zakres regulacji odstępu pomiędzy wałkami 5 mm - 55 mm
Zasilanie elektryczne 400 V
Pobór prądu 3,0 kW
This page uses cookies to provide services at the highest level. If you continue to use our website, we will assume that you agree to the use of such cookies.
Privacy Policy