Praca

Osoby zainteresowane pracą na niżej wymienionych stanowiskach prosimy o składanie
dokumentów aplikacyjnych na adres:
praca@kmkagro.com

Specjalista ds. zakupów

Podstawowe obowiązki:
  • Negocjowanie cen i warunków handlowych z aktualnymi i nowymi dostawcami materiałów i usług
  • Kompleksowe koordynowanie procesu zawierania umów z dostawcami: przygotowywanie umów, precyzowanie warunków współpracy, monitorowanie dostawców w zakresie przestrzegania warunków umów
  • Dążenie do optymalizacji kosztów zakupów przy jednoczesnym zapewnieniu jak najlepszej jakości materiałów
  • Optymalizowanie kosztów zakupowych w zakresie logistyki
  • Wyjazdy na krajowe i zagraniczne targi branżowe
  • Współpraca z biurem konstrukcyjnym oraz magazynem produkcyjnym
  • Obsługa reklamacji dostarczonych materiałów
  • Administrowanie systemem zakupowym w zakresie zakładanie produktów, definiowania dostawców, cen oraz terminów realizacji
  • Stały monitoring sytuacji rynkowej oraz aktywne poszukiwanie nowych dostawców materiałów
 Oczekiwania wobec kandydata:
  • Wykształcenia technicznego lub bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki oraz elektryki
  • Doświadczenia w dziale zakupów w branży przemysłowej
  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość programu Comarch ERP XL
  • Samodzielności, gotowości podejmowania inicjatywy, zorientowania na cel
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole